Agregaty prądotwórcze

Wypożyczalnia sprzętu
wraz z obsługą techniczną
do hali i na plener.

Sceny estradowe
Podesty sceniczne
Kratownice i trawersy
Rusztowania Layher
Nagrzewnice powietrza
Najazdy kablowe
Barierki zabezpieczające
Krzesła składane
Namioty imprezowe
Agregaty prądu
Nagłośnienie
Oświetlenie

Agregaty

przejezdny system prądnicy elektrycznej

Generator prądotwórczy na przyczepie, spalinowa prądnica generator prądu na olej napędowy. Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową i wykwalifikowaną obsługą techniczną która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów.

Wynajem agregatów prądotwórczych przewoźnych zamontowanych na przyczepie o mocach od 20 kW do 250 kW, przewody-kable elektryczne rozdzielnice napięcia dostosowanych do wynajmowanych urządzeń.
Rozdzielnie prądowe:
rozdzielnia prądowa 16A
rozdzielnia prądowa 32A
rozdzielnia prądowa 63A
rozdzielnia prądowa 128A
Przewody siłowe TITANEX:
przewód 16A
przewód 32A
przewód 63A
przewód 128A

Krótko o nas:

Solaudio by Trawers System

KIM Jesteśmy - Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Kontakt scena i pozostała technika:
tel. 603-589-041, solaudio@solaudio.pl
Kontakt barierki ochronne:
tel. 661-037-535, firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder