WYSIWYG Web Builder

Podest sceniczny

Wypożyczalnia sprzętu
wraz z obsługą techniczną
do hali i na plener.

Sceny estradowe
Podesty sceniczne
Kratownice i trawersy
Rusztowania Layher
Nagrzewnice powietrza
Najazdy kablowe
Barierki zabezpieczające
Krzesła składane
Namioty imprezowe
Agregaty prądu
Nagłośnienie
Oświetlenie

Modułowe podesty sceniczne:

stanowią nieodłączny element podczas organizacji przestrzeni scenicznej oraz innych konstrukcji, które znajdują zastosowanie podczas najróżniejszych wydarzeń. Dzięki podestom scenicznym możliwe jest zbudowanie bezpiecznych konstrukcji, takich jak scena teatralna, trybuny, widownia teatralna, elementy scenografii, podesty dla chóru czy orkiestry, wybiegi na pokazy mody, podwyższenia ekspozycyjne oraz wiele innych konstrukcji scenicznych niemalże w każdym miejscu. Nasze podesty zapewnią wysoki komfort, szybki montaż oraz bezpieczeństwo przy tworzeniu konstrukcji. Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 lub SCA 03 o wymiarach 2m/ 1m, 2m/ 05m, 1m/ 1m, 200mm x 40mm, 100mm x 40mm na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki anty poślizgowej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Moduły te umożliwiają na dowolne tworzenie powierzchni, konstrukcja podestów pozwala na montaż ich w pomieszczeniach zamkniętych takich jak hale czy na zewnątrz w plenerze. Wszystkie moduły posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych, można je uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w barierki ochronne, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itp. Szybkość montażu, lekkość konstrukcji, komfort korzystania z podestów to atuty, które przyniosły nam wielu klientów. Z większością z nich pracujemy nieprzerwanie od lat. Do dyspozycji mają Państwo 1100m2 podłogi scenicznej składanej z podestów dostępnej w każdej chwili na magazynie.

Typ modułu:

Alumstage SCA 01, SCA03
Moduły Layher

Wymiary modułów:

2m x1m, 2m x 0,5m, 2m x 0,4m
1m x 1m, 1mx 05m, 1m x 0,4m

DOSKONAŁY SPRZĘT
Posiadamy ogromną bazę sprzętu, która pozwala nam dopasować ofertę do każdego wydarzenia. Od małej konferencji, przez klubową imprezę, do poważnego koncertu czy realizacji telewizyjnej.
WYNAJEM BEZPIECZNYCH PODESTÓW TO TWÓJ PRIORYTET?
Bezpieczeństwo zarówno ekip montażowych jak i artystów występujących na naszych podestach są dla nas priorytetem.
WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI
Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi firmami z branży. Dzięki temu zapewniamy oprawę na najwyższym poziomie i na każdy rodzaj eventu.

Gallery podest do budowy podium

Krótko o nas:

Solaudio by Trawers System

KIM Jesteśmy - Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Kontakt scena i pozostała technika:
tel. 603-589-041, solaudio@solaudio.pl
Kontakt barierki ochronne:
tel. 661-037-535, firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.