Scena koncertowa

Wypożyczalnia sprzętu
wraz z obsługą techniczną
do hali i na plener.

Sceny estradowe
Podesty sceniczne
Kratownice i trawersy
Rusztowania Layher
Nagrzewnice powietrza
Najazdy kablowe
Barierki zabezpieczające
Krzesła składane
Namioty imprezowe
Agregaty prądu
Nagłośnienie
Oświetlenie

Systemy scen plenerowych na zewnątrz i do wewnątrz budynków

Płynna regulacja wysokości, system QUADRO aluminium Montaż sceny estradowej odbywa się bardzo szybko. Zadaszenie estrady poszycie materiał plandeka . Podesty estrady modułowe 2m/1m, nogi teleskopowe maksymalna wysokość 2,4m, duża dowolność przy tworzeniu kształtu podłogi, podest pokryty sklejką anty poślizgową. Do dyspozycji ściany boczne sceny siatka czarna lub plandeka. Nasz sprzęt jest nowy, estetyczny i bezpieczny. Posiada wszystkie niezbędne atesty.

Wymiary gotowych scen z zadaszeniem: 16m x 14m, 14.50m x 12m, 12.50m x 12m, 12.50m x 10.50m, 10.50m x 10.50m, 10.50 x 8m, 8m x 6m, 6m x 4m, estrada mobilna 8m x 6m wysokość dachu 5m
Obwiednie dachu: s52 quadrosystem, 60/40 quadrosystem, 40/40 quadrosystem, 30/30 quadrosystem

Podjazdy sceniczne do każdej z estrad dowolna wielkość, długość i szerokość zjazdu antypoślizgowego

Festiwalowe i riderowe:

system layher, prolyte, alumstage
kopertowe, łukowe, mobilne

Na przyczepie:

estrada 8m x 6m zadaszona

ZAWSZE ZAPEWNIAMY:
WYNAJEM BEZPIECZNEJ SCENY TO TWÓJ PRIORYTET?
Bezpieczeństwo zarówno ekip montażowych jak i artystów występujących na naszych scenach są dla nas priorytetem. Zadaszenia jak i podłoga do wynajęcia w wypożyczalni SOLAUDIO są regularnie poddawane przeglądom i konserwacji. Uszkodzone elementy są naprawiane lub wymieniane na nowe. Działamy niemal bez przerwy przez 365 dni w roku. Każdego dnia, gdzieś w Polsce, nasze sceny na wynajem służą za miejsce występów artystów i gwiazd każdego formatu. Usługi profesjonalistów SOLAUDIO w zakresie obsługi technicznej sceny to zawsze gwarancja dobrze wykonanej pracy. Działamy terminowo, bezpiecznie i co najważniejsze skutecznie.
PODJAZDY DO ESTRADY DOWOLNA WIELKOŚĆ
SCHODY MODUŁOWE I LAYHER
PROFESJONALNE STACKI MON I FOCH

Kilka foto estrady zadaszonej

Krótko o nas:

Solaudio by Trawers System

KIM Jesteśmy - Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Kontakt scena i pozostała technika:
tel. 603-589-041, solaudio@solaudio.pl
Kontakt barierki ochronne:
tel. 661-037-535, firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder